Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 19, 2021

Scroll to top

Top

1,296 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

16 milione euro plus 2 milione euro bonuse oferta e Interit per Candreva: Lotito kerkon 25. Lojtari…

16 milione euro plus 2 milione euro bonuse oferta e Interit per Candreva: Lotito kerkon 25. Lojtari…
Bujar Berishaj

E tashmja e Antonio Candreva eshte Euro 2016, po e ardhmja?

Per te ka intersim nga Napoli, Chelsea dhe Interin. Lajmi i ri eshte qe ka ardhur nje oferte per lojtarin nga ana e Interit: 16 milione plus 2 bonuse.

Oferte megjithate akoma e ulet per Lotiton, qe kerkon gjithmone 25 milione. Napoli ka ofruar me shume kurse Chelsea nuk ka bere hapa para akoma ne kete drejtim. Prioriteti i lojtarit eshte Interiqe eshte zgjedhja e tij e pare: por duhet gjetur akordi me Lazion.

Hapi i pare i zikalterve per Candrevan, ne balance mes Europianit dhe te ardhmes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.