Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

924 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

17 lojtaret e medhenj qe mund ta shohin Boterorin ne Rusi nga TV: Edhe Icardi ne liste!

17 lojtaret e medhenj qe mund ta shohin Boterorin ne Rusi nga TV: Edhe Icardi ne liste!
Inter Club Staff

Dy muaj larg ndeshjes se pare ne Rusi 2018, eshte koha qe tranjeret te perzgjedhin lojtaret qe do te marin me vete ne boteror.

Nese prezenca e njerezve si Messi, Neymar dhe Ronaldo nuk eshte ne diskutim, ne kete boteror mund te kete lojtare te medhenj qe mund te mos marin pjese per zgjedhje teknike po per shkak te ndonje demtimi te mare gjate sezonit ne vazhdim.

Gazeta spanjolle Marca ka perpiluar nje liste me 17 lojtare qe rrezikojne te luajne ne Boteror.

Kjo eshte lista e plote:

DAVID LUIZ – Brazil

Chelsea v Sunderland - David Luiz

DANILO – Brazil

Danilo Manchester City

MANUEL NEUER – Gjermania

neuer

MARIO GÖTZE – Gjermania

Gotze

MARCO REUS – Gjermania

reus borussia dortmund 2016-17

JULIAN WEIGL – Gjermania

Julian Weigl

PAULO DYBALA – Argjentina

dybala

MAURO ICARDI – Argjentina

icardi

JAVIER PASTORE – Argjentina

javier pastore

GERONIMO RULLI – Argjentina

Geronimo Rulli

GARY CAHILL – Angli

Cahill - Conte, aprile 2017

DANIEL STURRIDGE – Angli

Sturridge Wba

PEPE – Portugalia

pepe

NANI – Portugalia

Lazio-Vitesse, Nani 23 novembre

EDER – Portugalia

Eder portogallo

RENATO SANCHES – Portugalia

U17 Portugal v U17 England - UEFA Under17 European Championship 2014

ZLATAN IBRAHIMOVIC – Suedia

Ibrahimovic conferenza stampa Svezia

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.