Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,260 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

20 vjet me pare Moratti u be President: Ja 11 me e mire e tij tek Interi!

20 vjet me pare Moratti u be President: Ja 11 me e mire e tij tek Interi!
Inter Club Staff

Corriere dello Sport, sot ne numrin e saj, ka folur per Massimo Morattin dhe per Interin. Me sakte, per daten 18 shkurt, qe shenon blerjen e Interit nga ana e Padron Massimos. Pikerisht 20 vite me perpara.

Me kete rast, Corriere dello Sport ka bere nje formacion me lojtaret me te mire qe kane veshur bluzen zikalter gjate 20 viteve te drejtimit te tij. Lojtare te cilet ai eshte kujdesur qe te vinin tek Interi. Duket nje formacion yjor kur e shikon, nje formacion qe do te kishte pak rivale ne Europe dhe Bote: Julio Cesar; Maicon, Materazzi, Samuel, Zanetti; Stankovic, Cambiasso; Sneijder; Ibrahimovic, Ronaldo, Milito.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.