Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,037 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Perandori Adriano postim per Icardin: “Faleminderit o kapiten per…”

Perandori Adriano postim per Icardin: “Faleminderit o kapiten per…”
Inter Club Staff

Perandori i Milanos, njeriu qe beri shume femije te beheshin tifoze te Interit anembane botes, i ka kushtuar kapitenit aktual te Interit nje postim ne rrjetet sociale.

Gjithcka ka te beje me disa fjale te Icardit disa dite me pare me arsyet qe e kishin bere kapitenin Interist qe ne vogeli.

Mauro Icardi disa dite me pare deklaroi:

“Une jam Interist qe ne vogel sepse luaja PlayStation dhe merja gjithmone Interin. Gjithmone sepse aty luante lojtari im i preferuar Adriano dhe une e doja shume.”

Por nuk ka munguar pergjigjja e Adrianos vetem disa ore me pas me nje postim ne instagram.

Perandoi i Milanos ka shkruar ne profilin e tij:

“Faleminderit per dashurine o golashenues dhe kapiten. (Obrigado pelo carinho artilheiro e capitão).”

Bashke me shkrimin me larte, Adriano ka postuar edhe foton me poshte:

Image may contain: 2 people, text

Nderkohe, ky ka qene postimi ne instagram i Perandorit:

Obrigado pelo carinho artilheiro e capitão

A post shared by Adriano imperador (@adrianoimperador) on

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.