Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

639 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

“A e dini si eshte Lautaro? Si nje makine e re sportive. Bravo Interit. Por kam frike dicka…”

“A e dini si eshte Lautaro? Si nje makine e re sportive. Bravo Interit. Por kam frike dicka…”
Inter Club Staff

Boterori po afrohet dhe nje nga protagonsitet qe pritet te shkrelqeje duke pare yjet e shumte ne skuader eshte Argjentina. 

Shume lajm keto dite ka perbere lista me te grumbulluarit e Sampaolit qe pritet te publikohet shume shpejt dhe qe mund te kete te perjashtuar lojtare teper te rendesishem.

Reparti i mbipopulluar me yje eshte sulmi, ku kater lojtare luftojne per dy vende: Icardi, Lautaro Martinez, Dybala dhe Higuain.

Por mbi te ardhmen e sulmuesit te ri te Interit qe do te vije ket vere nga Racing dhe per Dybala, ka folur Gabriel Omar Batistuta.

“Lautaro eshte i ri, por qe tani duket talenti i pafundem qe zoteron – eshte shprehur ish bomberi i njohur i Fiorentines qe ka luajtur per pak kohe  edhe tek Interi -.”

“Ai eshte pak a shume si nje makine e re sportive, me shume fuqi, shume. Por  kam frike dicka, per ta kuptuar vertete si eshte, duhet ecur nja 2-3 mije kilometra e per ta njohur sic duhet.”

“Mendoj se per te pasur nje mundesi ai duhet te mbaje kete nivel paraqitjesh qe jka tani dhe te qendroje larg polemikave te kota per qendrimin ose jo tek Racing.”

“Natyrisht qe ai i ka te gjitha letrat ne rregull per te luajtur me Argjentinen. Por lum si Interi qe ka arritur te siguroje nje lojtar si ai.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.