Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

530 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

“A riveder le stelle”, kampanja zikalter e abonimeve me sukses te madh: ja numrat

“A riveder le stelle”, kampanja zikalter e abonimeve me sukses te madh: ja numrat
Bujar Berishaj

Citime danteske dhe nje poster qe ka shijen e nje rilindje.

E tille eshte kampanja zikalter e abonimeve 2018-2019 e Interit qe po regjistron numra rekord pak kohe pas hapjes se saj.

Sic mund te shihet nga sajti zyrtar i klubit, “A riveder le stelle” vetem pak dite pas hapjes se saj ka regjistruar nje numer te madh shitjesh te abonimeve.

Me vetem dhjete dite nga fundi i qershorit, dy nga kater unazat e para te San Siros (te gjitha ne perjashtim te unazes me ngjyre te kuqe dhe portokalli) jane tashme sold out.

Nje tregues dashurie qe nuk eshte nje befasi, me Interin qe ne kete sezon eshte edhe ne Champions League.

Por edhe nje merkato shume e mire deri tani kane bere qe te arrihen keta numra, te pershkruar nga nje entuziazem i madh nga tifozet zikalter.

E keto shifra nuk do te ndalen ketu dhe nese vazhdohet me kete ritem do jete nje prej kampanjave me te suksesshme te viteve te fundit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.