Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

313 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Adani eshte i bindur: “Inter-Liverpool do te jete nje spektakel. Inter? Ja si mund te beje mrekulline: duke…”

Adani eshte i bindur: “Inter-Liverpool do te jete nje spektakel. Inter? Ja si mund te beje mrekulline: duke…”
Inter Club Staff

Duke analizuar ndeshjen qe do te luhet ne San Siro diten e merkure, Lele Adani eshte ndalur pikerisht tek Interi.

Do te jete skuadra e Inzaghit ajo qe do te prese Liverpool ne nje nate magjike te Champions League dhe Adani mezi po pret.

“Ne kete moment qe po flasim, zikalterit mund te jene nje kocke e forte per cdo skuader ne Europe, jo vetem per Liverpool.”

“Inter mund ta beje jeten shume te veshtire per Liverpool ne dy menyra mendoj sepse i ka te gjitha mundesite per kete.”

“Liverpool ka Trent Alexander-Arnold dhe Andrew Robertson qe jane dyshja e kraheve me e forte ne Europe. Bejne lojtaret e krahut dhe Klopp eshte nje tranjer qe zbulohet gjate lojes.”

“Inter do duhet te godase pas shpines se tyre dhe te luaje nje futboll ne menyre qe te gjeje kundersulmin me shpejtesi.”

“Skuadra me kete menyre mund te arrije shpejt te porta dhe mund te godase me sa me shume lojtare ne momentin final.”

“Nicolo Barella eshte nje humbje e madhe por me siguri Inter do te arrije te gjuaje ne porte. Arrin gjithmone ta beje kete. Do te jete nje spektakel i niveleve maksimale.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.