Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

634 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Adani paralajmeron Interin dhe Milanin: “Kam vetem nje keshille per ta: gjate kesaj jave te mos…”

Adani paralajmeron Interin dhe Milanin: “Kam vetem nje keshille per ta: gjate kesaj jave te mos…”
Inter Club Staff

Diten e sotme, Daniele Adani, ish-futbollisti i Interit qe tashme ka veshur kostumin e opinionistit, ka folur per garen Scudetto.

Ai eshte pothuajse cdo jave prezent ne Bobo TV, ku flet shpesh here per menyren se si e shikon futbollin.

Nderkohe, kesaj radhe, Adani ka dashur te ndalet te gara Scudetto dhe ka dhene nje keshille te rendesishme per Inter dhe Milan.

“Ne kete jave mendoj se do te shihen shume gjera, si per Interin, por edhe per Milanin qe ka bere nje hap fals ndaj Bolognes.”

“Ata do te perballen respektivisht me Veronen ne San Siro dhe me Torinon ne shtepine e ketyre te fundit.”

“Keshilla ime? Qe te kene kujdes. Te kene respekt per kundershtarin dhe te marrin seriozisht cdo gje qe ndodh ne fushe.”

“Do te jene dy ndeshje delikate dhe nenvleresimi me i vogel mund te sjelle pasoja te medha per secilen skuader.”

“Nga Napoli? Pres qe te fitojne ndeshjen qe kane. Ata do te kene nje ndeshje perkah popullit te tyre. Mendoj se do te fitojne edhe pse Fiorentina eshte nje nga skuadrat me te bukura ne kete kampionat.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.