Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,035 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Adani shume i ashper: “Inter ne kete vere ka bere nje gabim te tmerrshem ne merkato: si ka mundesi te…

Adani shume i ashper: “Inter ne kete vere ka bere nje gabim te tmerrshem ne merkato: si ka mundesi te…
Inter Club Staff

Lele Adani, ish lojtar i Interit, gjate Bobo TV ne Twitch, ka komentuar fitoren e Interit me Torinon pak perpara ndeshjes ne champions League.

“Inter ne kete moment ka humbur dy driblues si Perisic dhe Sanchez. Jane dy lojtare qe nuk jane zevendesuar nga Interi”.

“Ja pse une them se Inter duhet te kishte marre nje si Dybala gjate merkatos se kaluar verore, kjo ishte arsyeja”.

“Dhe mendoj se Inter ne kete vere ka bere nje gabim te tmerrshem ne merkato: fakti qe nuk e ka marre me parameter zero Dybala”.

“Por edhe per faktin qe ka humbur Sanchez, pa e zevendesuar. Nje lojtar me ato karakteristika mund te zgjidhe cdo ndeshje”.

“Sa ka treguar Sanchez ne ato pak minuta qe ka qene ne fushe? Sa? Mendoj se shume. Me shume se shume lojtare te tjere”.

“Nuk mund te zgjidhesh te gjithe problemet me nje lojtar si Lukaku, sidomos kur per shume vite ke investuar te lojtaret driblues”.

“Pastaj, per Handanovic: nuk e ve fare ne diskutim, i kam pare pritjet me Torinon por cfare pastaj? Onana eshte e ardhmja. Duhet te luaje ai”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.