Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

828 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ag. Banega: “Ever eshte mjaft i lumtur tek Inter. Vendimtar Zanetti? Kishin vite qe e ndiqnin”.

Ag. Banega: “Ever eshte mjaft i lumtur tek Inter. Vendimtar Zanetti? Kishin vite qe e ndiqnin”.
Juxhin Nebiaj

Marcelo Simonian, agjenti i Ever Banega ka folur per klientin e tij tek zikaltrit:

Banega po pershtatet mire tek Inter, dhe eshte pika e referimit ne mesfushe. Si e shpjegon ambjentimin e tij tek Inter?
“Ever eshte shume, shume i lumtur dhe po permiresohet cdo dite e me shume. Po e trajtojne mjaft mire”.

Ishte Javier Zanetti celsi i kalimit te tij ne Milano?
“Te gjithe operacionin e kemi realizuar duke folur me Piero Ausilio. Kemi folur shume here per Ever, edhe ne te shkuaren por nuk ishin kushtet e duhura. Kur Banega firmosi, u pergezua nga Zanetti e nga te gjithe. Javier eshte nje pike referimi per shume nga lojtaret argjentinas”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.