Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

896 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ag i Handanovic: “Eshte ambicioz por nuk do te largohet nga Interi”.

Ag i Handanovic: “Eshte ambicioz por nuk do te largohet nga Interi”.
  • On 17/05/2016, 18:52

Handanovic e ka deklaruar hapur se deshiron te luaj ne Champions League, por kjo nuk do te thote se ai do te largohet nga Interi. Agjenti i sllovenit Federico Pastorello per mikrofonat e calciomercato ka deklaruar: “Eshte e vertete se eshte ambicioz, por nuk jan aspak te verteta lajmet se do te largohet nga Inter per te luajtur ne Champions”.

“PSG? Nuk kemi folur kurre me francezet, te gjitha jane aludime dhe zera gazetash. Nuk me rezulton asnje kontakt nga PSG, klienti im ka nje kontrate dhe per 3 vite me Interin. Eshte e qarte, ne fund te gjith bejme nje bilanc dhe ai nuk ishte i kenaqur, as me veten e tij per disa gabime personale”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.