Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

667 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Belfodil: “Deshiron Interin, por ngelet per te…”

Agj. Belfodil: “Deshiron Interin, por ngelet per te…”
Xhorxh Gellci

Se bashku me Ishak Belfodil, perpara zyrave te Rinaldo Ghelfi ka folur edhe agjenti i tij George Atangana, qe ka shpjeguar cila eshte situata e tratatives dhe pse nuk ka ardhur zyrtarizimi: “Po vendosim akoma disa detaje, besoj se gjerat do te shkojne sic duhet. Kontrata nuk hyn aspak, behet fjale per ceshtje tonat qe nuk mund ti tregoj.

I pyetur nese ceshtja eshte e lidhur me Matias Silvestre dhe pranimin e Parmes nga ana e tij, agjenti ka thene: “Nuk jam agjenti i tij, nuk me takon mua…

Me pas thote: “Nuk kemi probleme me Parmen, por ka disa detaje per tu percaktuar. Dhe nuk behet fjale per ceshtje eknomike. Mbyllet sot? Nuk e di, por Belfodil do Interin dhe Interi e do ate, tani te shikojme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.