Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

714 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Biraghi-t: “Endrra e tij eshte te kthehet te Interi”

Agj. Biraghi-t: “Endrra e tij eshte te kthehet te Interi”
Ardis
  • On 17/09/2013, 12:18

Pavaresisht nje starti jo shume te mire te kampionatit per Catanian, ka mundur te fuse ne fushen e lojes mbrojtesin e krahut (terzino) te shkolles se Interit, Cristiano Biraghi. Ne mikrofonat e Tuttomercatoweb ka folur agjenti i tij, Mario Giuffredi, i cili ka qene shume i gezuar per aktivizimin e djaloshit me Catanian: :Jam shume krenar qe arrita te shikoj debutimin e tij si protagonist ne Serie A. Cristiano i ka te gjitha per tu konfirmuar si titullar dhe te qendroje protagonist ne te ardhmen ne ngjyrat zikalter. Mbroj interesat e tij prej nje viti, dhe e kam pare qe nuk aktivizohej ne Serie B me Juve Stabian. Bravo Citadella qe i besoi vitin e shkuar. Fale tyre ka hyre ne kombetaren italiane Under21 dhe e ka merituar hedhjen ne Serie A”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.