Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 20, 2021

Scroll to top

Top

669 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Borinit: “Kam lexuar per Interin, por eshte akoma heret”.

Agj. Borinit: “Kam lexuar per Interin, por eshte akoma heret”.
Ardis
  • On 28/11/2013, 16:08

Ne mikrofonat e calciomercato.it, Marco de Marchi, agjenti i sulmuesit te Sunderland Fabio Borini, flet per zerat e interesimit te Interit ndaj sulmuesit emilano: “I kam lexuar edhe une interesimin e Interit ndaj Fabio-s, por une personalisht nuk jam ne dijeni te nje gjeje te tille. Ai eshte tek Sunderlandi ne keto momente dhe po impenjohet ne maksimum per te dhene gjithcka per kete bluze. Eshte shume shpejt per te folur per nje gje te tille: nuk kam marre asnje telefonate as nga Interi dhe as nga Lazio. Sigurisht, ne rastin kur ai do te nxirret ne merkato, mund te parashikoj qe shume klub do te kerkojne informacione per te. Preference Itali apo jashte? Ai ka lindur si futbollist ne Angli dhe eshte ne gjendje te luaje edhe ne nje kampionat te veshtire sic eshte Premier League. Nuk mund te them nese ka deshire te khehet ne Itali sepse ne keto moment argumenti nuk eshte marre fare ne konsiderate. E perseris: eshte shume shpejt”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags