Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,189 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Casemiro-s: “Inter? Me behet qejfi. Kemi folur qe…”

Agj. Casemiro-s: “Inter? Me behet qejfi. Kemi folur qe…”
Ardis
  • On 16/04/2014, 15:26

Flet ne mikrofonat e TuttoMercatoWeb.com Joseph Lee, agjenti i Casemiro-s, per merkaton dhe kontaktet qe ka patur me Interin persa i perket lojtarit ne fjale: Në kam folur me Interin per Casemiron? Po, kemi folur nderkohe qe po mbyllnim operacionin Hernanes gjate muajit janar. Ai gjendet shume mire ne Spanje, por eshte i lumtur qe klub si Interi po e ndjek. Por qe nga janari nuk kam folur më me zikaltrit, dhe mendoj qe tashme eshte shume shpejt per te dhene cfaredolloj informacioni te ketij tipi. Kampionati italian? I pelqen, por e perseris qe eshte akoma shume heret per te folur per keto gjera. Hernanes? Eshte shume i lumtur tek Interi, objektivi i tij eshte qe te luaje Champions League-n me ta. Ka shume lojtare te mire ne kete skuader, mendo se vitin tjeter do te shkoje me mire”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.