Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 14, 2021

Scroll to top

Top

214 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Chivu: E ardhmja e paqarte

Agj. Chivu: E ardhmja e paqarte
Ardis
  • On 26/06/2013, 12:25

Victor Becali, agjenti i Chivu, ka folur ne Calciomercato.it per situaten e mbrojtesit rumun, ne pritje te prishjes se kontrates me Interin. «Nuk e di nese Chivu do te lere Interin apo jo. Ai ka akoma nje kontrate dhe kerkon ta respektoje. Me dirigjencen zikalter akoma nuk kam folur dhe nuk e di se cili eshte pozicionimi i tyre mbi kete argument. Takime te programuara? Do te shikojme ne javen e ardhshme…»

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.