Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 2, 2021

Scroll to top

Top

329 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. D’Ambrosios: “Eshte i rendesishem per Inter. Qendron!”

  • On 09/06/2016, 21:16

Per mikrofonat e Premium Sport, Vicenzo Pisacane, agjenti i Danilo D’Ambrosios garanton qendrimin e klientit te tij ne skuadren e Roberto Mancinit: “Inter me ka then qe eshte i pashitshem pasi konsiderohet nje lojtar i rendesishem, ka bere mire kete sezon me fanellen zikalter. Merkatos nuk i dihet asnjehere por mund te them se mundesite me te shumta jane qe qendron. Danilo eshte nje djale i mbrekullueshem, dhe kerkon gjithmon shume nga vetja”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.