Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

609 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Douglas: “Po presim Interin, tashme kemi refuzuar edhe Anzhin”

Agj. Douglas: “Po presim Interin, tashme kemi refuzuar edhe Anzhin”
Ardis
  • On 05/07/2013, 14:26

Douglas therret Interin, Marcos Paulo Ribeiro, agjenti i 25 vjecarit mbrojtesit brazilian i natyralizuar ne hollandez qe luan tek Twente, i ndjekur tashme muaj me pare nga klubi i Morattit eshte ne skadence kontrate me qershor 2014, leshon nje sinjal ne drejtim te shoqerise zikalter: “Me behet qejfi qe lojtari i pelqen nje klubi si Anzhi – thote persa i perket ofertes se klubit rus – por ai kerkon vetem te luaje ne Serie A. Kur Interi ka shfaqur interesin e tij i kemi nderprere menjehere tratativat me Anzhin dhe kemi vendosur te presim merkaton verore”, ka deklaruar prokuratori i lojtarit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.