Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

763 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Guarin: “Do vetem nje gje. Dhe ofertat…”

Agj. Guarin: “Do vetem nje gje. Dhe ofertat…”
Xhorxh Gellci

Eshte nje nga emrat me te kerkuar te skuadres zikalter. Ne Milano prej nje viti e gjysem, Fredy Guarin nuk ka asnje qellim per ta hequr fanellen e Interit nga trupi i tij. Sot ka dale lajmi i nje interesimi te Manchester United, pas Anzhit, Napolit, Romes dhe Tottenham. FcInterNews ka folur ekskluzivisht me agjentin e lojtarit, Marcelo Ferreyra, per t ekuptuar me mire qellimet e mesfushorit.

Ferreyra, cila eshte situata e Fredyt?

“Deshiron te qendroje tek Inter. Eshte i lumtur, do te behet kampion me ato ngjyra.”

Ke degjuar per interesimin e Manchester United, Tottenham dhe Anzhi?

“Nuk bejne pjese ne projektin tone sportiv.”

Guarin ka folur me Mazzarrin?

“Jo, akoma jo.”

Do te jete ne Milano ne ditet e ardhshme?

“Besoj se po.”

Ju rezulton se Interi ka deshire per te shitur?

“Jo.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.