Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

792 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Handanovic: “I merzitur me Interin? Aspak, perkundrazi…”

Agj. Handanovic: “I merzitur me Interin? Aspak, perkundrazi…”
Xhorxh Gellci

Dje eshte folur se Samir Handanovic eshte ‘i merzitur’ me drejtuesit e Interit, te cilet nuk e sollen asistentin Bonaiuti nga Udinese, ashtu sic kishte kerkuar slloveni. U arrit deri aty sa te thuhej se Samir nuk eshte i lumtur tek Inter.

Mjaftojne 24 ore dhe sqarohet gjithcka. Agjentja e tij Claudia Pastorello, i eshte pergjigjur nje tifozi ne Twitter qe e pyeste pikerisht per kete ceshtje, dhe ka thene: “Samir nuk ka aspak ‘dhimbje barku’ tek Interi, perkundrazi, po punon per te qene ne forme sa me te mire per sezonin e ri.

Pra, sqarohet gjithcka, nuk ka aspak vend per spekullime, Samir Handanovic eshte i lumtur tek Interi!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.