Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

695 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Andreolli: “Mungon shume pak qe te rikthehet. Interi beson te ai dhe…”

Agj. i Andreolli: “Mungon shume pak qe te rikthehet. Interi beson te ai dhe…”
Bujar Berishaj

Pas lendimit te rende gjate sezonit te kaluar kur luante ne huazim te Sevilla, Marco Andreolli eshte afer rikthimit ne fushe. Konfirmimi vjen drejtperdrejt nga agjenti i tij, Patrick Bastianelli qe per mikrofonat e calciomercato.com shpjegon:

“Munbon me te vertete shume pak deri ne rikthimin e tij ne fushe, ceshtje javesh kur ai do te jete ne gatishmeri te De Boer. Marco eshte gati dhe i karikuar per te rinisur me Interin, klubi qe i ka dhene besim edhe sepse Andreolli ka treguar vleren e tij gjate sezonit te kaluar. Para se te lendohej, po shkonte shume mire te Sevilla. Ishte titullar ne nje ekip te madh evropian, kishte paraqitje te mira, Unai Emery ishte shume i lumtur per te. Pastaj eshte lenduar. Por eshte nje i cili nuk flet shume, profesionist shembullor dhe do te kthehet edhe me i forte. Mund te bej mire te Interi”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.