Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

256 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Bartra: “Po reflekton per rinovimin. Ka shume oferta”

Agj. i Bartra: “Po reflekton per rinovimin. Ka shume oferta”
Andi Prifti

Magico Diaz, agjenti i Marc Bartra, mbrojtesi i Barcelones qe i pelqen dhe Interit, ka folur ne mediat spanjolle mbi rinovimin me Barcen. Ja fjalet e tij mbi te ardhmen e lojtarit: “Ai ka nje kontrate me Barcelonen dhe ata i ofruan nje rinovim. Po mendohemi dhe mund t’ju siguroj se rinovimi nuk eshte pranuar ende.” Per ofertat e tjera, dhe asaj te Interit, ai shtoi: “Marc tani mendon vetem per Barcelonen. Propozimi per rinovim tregon se klubi beson tek lojtari. E pranoj qe me kane kontaktuar shume klube qe e duan Bartra ne huazim, por asgje nuk eshte vendosur.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.