Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

755 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Erkin: “Do te flas me Fenerbahcen, me Interin marreveshja eshte e kryer: firmat ceshtje kohe!”

Agj. i Erkin: “Do te flas me Fenerbahcen, me Interin marreveshja eshte e kryer: firmat ceshtje kohe!”
Bujar Berishaj

Kapitull i ri ne sagen e te ardhmes se Caner Erkin, me protagonist, ne kete rast, agjentin e lojtarit qe per mikrofonat e 24saatfutbol jep me te rejat per zhvillimet e fundit:

“Sot do te jem ne Stamboll per te diskutuar me Fenerbahcen per nje rinovim eventual te kontrates. Mund te jete nje opsion, edhe pse me Interin marreveshja eshte e kryer dhe firmat jane vetem ceshtje kohe”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.