Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

760 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Martinez: “Po presim vetem nje telefonate te Interit, vjen ne vere 99%. Do t’i pelqente numri…”

Agj. i Martinez: “Po presim vetem nje telefonate te Interit, vjen ne vere 99%. Do t’i pelqente numri…”
Bujar Berishaj

Eshte blerja, me B te madhe, e merkatos italiane.

Sumues race, goleador. Nje talent latin qe se shpejti do t’i bashkohet Interit.

Lautaro Martinez se shpejti do te vesh fanellen zikalter dhe perte kuptuar se kur, agjent i lojtarit eshte intervistuar nga fcinternews.it. Keto ishin fjalet e tij.

“Po presim qe te udhetojme ne Milano ne menyre qe Lautaro te kryej viztat mjeksore. Ka nje marreveshje qe praktikisht eshte e mbyllur. Duhet vetem te marrim aeroplanin dhe te sistemojme gjithcka. Vizitat mund te behen brenda nje jave ose 10 diteve. Na duhet vetem telefonata”.

“Nese Martinez qendron deri ne janar? Racing ka prouar por Inter ka thene jo. Marreveshja eshte e kryer me 99%, nuk them 100% per ate telefonate qe po presim nga Italia”.

“Numri 10? Do i pelqente, do ishte perfekte dhe per Lautaron nuk do te ishte nje peshe, por nuk varet nga ne. Icardi dhe Martinez do te ishte nje sulm i madh. Une jam i bindur qe Lautaro do bej mire ne Milano”.

Ne fund ai shton: “Dua te falenderoj Interin sepse na ka trajtuar shume mire”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.