Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

389 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Martinez: “Spalletti deshiron dyshen Icardi-Lautaro ne qershor”

Agj. i Martinez: “Spalletti deshiron dyshen Icardi-Lautaro ne qershor”
Bujar Berishaj

Carlos Yaque ka folur rreth se ardhmes se klientit te tij Lautaro Martinez.

Diteve te fundit eshte thene se lojtari do te qendroj ne Argjentine deri ne dhjetor por kjo gje duke dicka e pamundur. Agjenti i lojtarit ka qene shume i qarte sa i perket kesaj ceshtje.

“Eshte pothuajse e pamundur, sepse nuk varet nga tifozet, as nga klubi ose vullneti i lojtarit por ekskluzivisht vetem nga Interi”.

Ai pastaj ka shtuar: “Racing do te provoj, por eshte e pamundur. Lautaro ka shfaqur deshiren te qendroj deri ne dhjetor por kemi folur me Zanettin dhe na ka thene se dicka e tille nuk do te jete e mundur”.

Ne fund ai ka thene: “Spalletti deshiron te formoj dyshen e sulmit Icardi-Martinez sa me pare te jete e mundur”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.