Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,328 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Pereira: “Ne 24-48 ore do te vij oferta e Boca Juniors per ta blere! Inter…”

Agj. i Pereira: “Ne 24-48 ore do te vij oferta e Boca Juniors per ta blere! Inter…”
Bujar Berishaj

I intervistuar nga FCINTER1908.it agjenti i Pereira, Regueira, ka folur per te ardhmen e klientit te tij. Keto jane fjalet e tij:

Mirembrema zoteri Regueira, ka te reja per Pereiran?
“Mund te them qe ne 24-48 oret e ardhshme, do te pranoj nje oferte zyrtare nga ana e Boca Juniors per ta blere lojtarin. Argjentinast kane provuar ta marrin ne huazim mirepo Inter ka refuzuar. Vetem edhe disa dite dhe do te mesojme dicka me shume.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.