Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

846 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Pereira: “Perjashtoj nje rikthim, Brazili dhe Premier League…”

Agj. i Pereira: “Perjashtoj nje rikthim, Brazili dhe Premier League…”
Bujar Berishaj

I intervistuar per WyScout Forum nga Londra per TuttoMercatoWeb, agjenti i Alvaro Pereira, ka mohuar rikthimin e klientit te tij ne Inter. Keto jane fjalet e Alfredo Regueira:

“Nje rikthim ne Milano? E perjashtoj. Alvaro me shume siguri do te largohet nga San Paolo. Pas tij jane 2-3 skuadra braziliane por mund te kthehet te luaj edhe ne Evrope. Sunderland, per shembull, do te ishte nje vend i bukur per tu vene ne prove.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.