Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

725 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Rhodolfo: “Deshiron Interin. Vendoset sot”

Agj. i Rhodolfo: “Deshiron Interin. Vendoset sot”
Bujar Berishaj

Rhodolfo eshte gjithmone zgjidhja e pare per mbrojtjen e Inter. Tratatva shkon para, duke shpresuar per te mbyllur sa me shpejt duke pare qe eshte nje transferim nderkombetar dhe koha shtrengon. Ne mikrofonat e CalcioMercato, agjenti i lojtarit, Rafael Felix, shpjegon se si eshte duke u zhvilluar tratativa.

Nuk eshte akoma i mbyllur kalimi i Rhodolfo tek Inter, cil eshte problemi?
“Problemi eshte qe Inter dhe Gremio nuk jane dakord per vleresimin. Jemi duke pritur nje oferte te re, per te pare nese do te kete zhvillime.”

Mund te zgjidhet sot?
“Duhet te jete keshu, perndryshe mungon pak.”

Ai e deshiron Interin?
“Cdo lojtar, ne cdo vend qe luan, do t’i pelqente te luante tek Inter, eshte nje klub shume i madh.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.