Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

487 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Schelotto: “Ai dhe Botta shkojne tek Chievo, ja kur…”

Agj. i Schelotto: “Ai dhe Botta shkojne tek Chievo, ja kur…”
Bujar Berishaj

Nxehet aksi Inter-Chievo. Pervec Ruben Bottas, duket se edhe Ezequiel Schelotto eshte nje hap larg Chievos dhe kete e konfirmon agjenti i Schelottos, Carpeggiani:

Carpeggiani, eshte e vertete qe Schelotto eshte afer Chievos?
“Po, tek Chievo do te shkojne si Schelotto ashtu edhe Botta.”

Me cfare formule? Huazim me te drejte blerje?
“Kete nuk mund ta them ende, duhet te takojme klubin per te definuar gjithcka.”

Kur mbyllet?
“Besoj se mbyllet te henen.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.