Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,423 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Shaqiri: “Ne vere nese vjen Inter apo ndonje ekip i madh…”

Agj. i Shaqiri: “Ne vere nese vjen Inter apo ndonje ekip i madh…”
Bujar Berishaj

Flitet per Xherdan Shaqirin ne merkatot kryesore, sidomos ne optiken Inter. Vellai, qe njekohesisht eshte edhe agjenti i tij, Erdin Shaqiri ka pershkruar ne kete menyre situaten e vellait te tij futbollist:

“Ai eshte 23-vjecar dhe ne kete moshe ka nevoje te luaj rregullisht, gje e cila aktualisht nuk eshte duke ndodhur. Tani do te presim me qetesi deri ne veren e ardhshme, pastaj kur te vijne skuadra si Liverpool, Manchester United, Inter, apo ndonje ekip tjeter do t’i degjojme ata sigurisht.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.