Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 13, 2019

Scroll to top

Top

1,060 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Shaqirit: “Inter dhe Juve jane te interesuara, jemi duke provuar. Problemi eshte qe…”

Agj. i Shaqirit: “Inter dhe Juve jane te interesuara, jemi duke provuar. Problemi eshte qe…”
Bujar Berishaj

Rai Sport ka intervistuar agjentin qe kujdeset per interesat e Shaqirit ne Itali dhe qe per momentin po qendron ne Ata Hotel. Ai ka konfirmuar ate qe Thohir ka mohuar:

“Inter dhe Juventus jane te interesuara. Per momentin lojtari mbetet tek Bayern, por po provojmet e gjejme nje zgjidhje italiane. Diskursi mbetet i veshtire sepse klubi gjerman kerkon nje huazim dhe te drejte blerje me nje shifer te larte.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.