Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

682 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Ventre ne FcIN: “Tratativat ne fazen e mbylljes: brenda kesaj mbasditeje pergjigje pozitive. Ja cfate lojtari eshte”.

Agj. i Ventre ne FcIN: “Tratativat ne fazen e mbylljes: brenda kesaj mbasditeje pergjigje pozitive. Ja cfate lojtari eshte”.
Ardis
  • On 02/09/2013, 15:02

Vijne konfirmime nga FcInterNews.it mbi mbylljen e marreveshjes Inter-Genoa per Michael Ventre, djaloshi i ri i vitlindjes 1996, direkt nga agjenti i lojtarit, Giorgio De Giorgis i cili deklaron: “Jemi ne nje pike te mire te tratativave: shpresojme qe te mbyllet sot. Formula akoma nuk dihet, por besojme se gjithcka mund te mbyllet kete mbasdite. Ventre eshte nje trekuartist/sulmues i dyte (seconda punta), i shkathet, elastik, synon perhere porten, shume i mire ne luften nje kunder nje. Eshte nje prespektive e mire dhe me hapesira per tu permisuar me shume”. Kete vit do te jete nen urdherat e Cerrones dhe per te ardhmen te shikojme…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.