Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

406 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Icardit: “Eshte i lumtur tek Inter, por kush e do te flase me zikalterit.”

Agj. Icardit: “Eshte i lumtur tek Inter, por kush e do te flase me zikalterit.”
Xhorxh Gellci

Ne oret e fundit, Sky ka dhene lajmin per interesimin e Monaco per Mauro Icardi me Interin qe i ka hapur rrugen tratatives.

Redaksia e FcInter1908 ka komunikuar menjehere me agjentin e lojtarit, Abian Morano, i cili ka deklaruar: “Mauro eshte nje lojtar i Interit dhe eshte normale qe cfaredo klub qe e do te flase me zikalterit. Gjithsesi, Mauro eshte i lumtur tek Interi. Dhe Inter eshte ekipi i vetem qe mund te flase per te ardhmen e tij, nuk mund ta bej as une, dhe as lojtari. Flitet shume per jeten e tij private, por mendoj se duhet lene i qete. Mauro deshiron te tregoje duke luajtur me me shume vazhdimesi qe eshte sulmuesi me i forte qe Mazzarri ka ne skuader. Per momentin nuk dua te komentoj thashetheme mbi skuadrat e tjera.

Pra, objektivi i Icardit ngelet qendrimi ne Milano dhe afirmimi me fanellen zikalter veshur. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.