Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

611 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Isla: “Deshiron Interin. Javen e ardhshme fillojne bisedimet.”

Agj. Isla: “Deshiron Interin. Javen e ardhshme fillojne bisedimet.”
Xhorxh Gellci

Vazhdojne zerat ne lidhje me nje kalim te mundshem te Mauricio Isla-s tek zikalterit. Lojtari i krahut kilen vazhdon te jete ne planet e shoqerise zikalter qe duket se nuk e ka braktisur ndjekjen, perkundrazi. Lojtari, shume prane transferimit ne Milano, vazhdon te tregoje deshiren e tij per te veshur fanellen zikalter per sezonin e ardhshem, dhe kete rradhe e ka bere kete gje shume hapur nepermjet agjentit te tij, Claudio Vagheggi, i intervistuar ekskluzivisht nga FcInter1908.it: “Javen e ardhshme, pas ndeshjes te Superkupes, duhet te rifillojne bisedimet mes dy shoqerive. Duket sikur eshte hapur nje mundesi per transferimin e Mauricio ne Milano. Lojtari e ka treguar shume here deshiren per te veshur uniformen zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.