Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,021 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Isla: “Juventus synon ta shfrytezoje aftesite e tij, por nuk dihet kurre…”

Agj. Isla: “Juventus synon ta shfrytezoje aftesite e tij, por nuk dihet kurre…”
Xhorxh Gellci

Para pak minutash, i kontaktuar drejtperdrejt ne linje telefonike nga redaksia e SportItalia per emisionin “Speciale Calciomercato, agjenti i Isla ka thene:

Kam folur me Juventusin, lojtari eshte i rendesishem dhe kane ndermend ta shfrytezojne. Mauricio eshte i lumtur te jete te Juventus, por nuk dihet kurre. Nuk eshte thene akoma fjala e fundit dhe gjithcka mund te ndodhe…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.