Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

578 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Isla: “Sezonin e ardhshem do te luaje tek Interi ose tek Juve”

Agj. Isla: “Sezonin e ardhshem do te luaje tek Interi ose tek Juve”
Xhorxh Gellci

Zgjatja e tratatives nga ana e Juventus ka filluar qe te merzite agjentet e Mauricio Islas. Sot duhej te ishte dita e firmes me Interin, dhe hapi mbrapa i Marottes ka bere qe gjithcka te shtyhet. I pyetur nga TuttoMercatoWeb.com. agjenti i lojtarit te Udineses, Claudio Vagheggi ka komentuar kete situate: “Nje gje eshte e sigurt, sezonin e ardhshem Isla do te luaje me fanellen e Juventus ose me ate te Interit. Te jete e qarte per te gjithe, qe nuk marrim ne konsiderate skuadra dhe hipoteza te tjera.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags