Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

372 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Mbaye: “Inter? Nuk gjykoj, kerkonte te luante”.

Agj. Mbaye: “Inter? Nuk gjykoj, kerkonte te luante”.
Ardis
  • On 15/09/2013, 16:12

Ne mikrofonat e TMW, agjenti FIFA-s Beppe Accardi komenton keshtu transferimin ne huazim te Ibrahima Mbaye tek Livorno: “Nuk dua te hyj ne strategjite e Interit, cdokush e shikon futbollin ne kendveshtrimin e tij. Transferimi ne forme huazimi lindi nga nje kerkesa e jona: gjate fazes se kaluar te kampionatit kemi pare se luante ne te gjithe rolet pervec rolit te tij dhe keshtu kemi vendosur qe te luajme diku tjeter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags