Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

424 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Nocerino: “Mazzarri e pelqen, zerat per Interin nuk jane te çuditshme”

Agj. Nocerino: “Mazzarri e pelqen, zerat per Interin nuk jane te çuditshme”
Xhorxh Gellci

Vazhdojne te shumte zerat qe flasin per ardhjen e Antonio Nocerinos tek Interi, ndoshta ne nje shkembim me Kuzmanovic. Ne mikrofonat e TuttoMercatoWeb.com, nje nga agjentet e tij, Marco Sommella, nuk e mbyll aspak porten per nje hipoteze te tille, duke thene: “Ne merkato nuk ka asgje te pamundur. Qarkullojne keto zera sepse Mazzarri e pelqen si lojtar dhe e donte ne Napoli, por nuk ka probleme per te qendruar tek Milani. I kishte mesuar mire te gjithe, por tani shpresojme se do te kthehet protagonist. Eshte objektivi i tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.