Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,658 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Paulinho: “Ka 4 oferta. Deshiron te jete titullar dhe shoket…

Agj. Paulinho: “Ka 4 oferta. Deshiron te jete titullar dhe shoket…
Xhorxh Gellci

Ofertat nuk mungojne per mesfushorin Paulinho, per momentin lojtar I Corinthians, por do te jete ai qe do te vendose skuadren ku do te shkoje te luaje. Kete thote agjenti i tij Giuliano Bertoluci, i cili eshte kthyer nga Brazili me kater oferta te klubeve europiane: “E ardhmja e Paulinhos eshte e ndare ne kater mundesi te ndryshme: nje klub anglez (Tottenham), Monaco, dhe dy skuadra italiane (Inter dhe Roma)“, – ka treguar agjenti.

Por cfare karakteristika duhet te kete klubi ku do te luaje Paulinho? Per Bertoluccin nuk ka dyshime: “Ajo qe ka me shume rendesi per te eshte projekti dhe klubi. Do te jete titullar, me shoke skuadre me kualitet dhe skuadra duhet te luftoje per trofe kombetare dhe europiane. Paulinho nuk do te rrezikoje te ngelet i menjanuar dhe te mos luaje Kupen e Botes vitin e ardhshem

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.