Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 15, 2020

Scroll to top

Top

919 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Pioli per FcIN: “Conte e Simeone? Ne nje klub si Inter keto zera jane normale. Pioli nuk eshte i shqetesuar. Objektivi nuk ndyshon”.

Agj. Pioli per FcIN: “Conte e Simeone? Ne nje klub si Inter keto zera jane normale. Pioli nuk eshte i shqetesuar. Objektivi nuk ndyshon”.
  • On 09/03/2017, 20:21

Rezultatet e mira, perballjet me skuadrat direkte dhe mundesia per te arritur ne Champions. Jo vetem kaq, mundesia per tu larguar nga Inter ne fund te sezonit dhe objektivi i ketij sezoni. Per te folur rreth ketyre zerave, FcInterNews ka intervistuar agjentin e tij Bruno Satin:
“Une dhe misteri degjohemi shpesh, flasim rregullisht. E shoh gjithmon shume te karikuar, eshte i lumtur ne kete aventure. Eshte zhgenjyer pas humbjes kunder Romes, por objektivi nuk ka ndryshuar, eshte arritja e Champions League. Nuk do jete e lehte por qendron akoma objektiv i kesaj skuadre”.

Mund te thoni se ne Stefano do jete ne drejtimin e Inter edhe per sezonin e ardhshem?
“Stefano nuk mendon per te ardhmen, dhe nuk ka asnje shqetesim per kete pjese. Eshte i perqendruar vetem ne te tashmen, dhe tek objektivat e vendosur”.

Conte, Simeone e Allegri: as thashethemet nuk po ju len te qete…
“E vertet, por misteri nuk eshte i shqetesuar. Jan pjese e lojes, ai ka nje jete qe eshte pjese e futbollit. Keto gjera ndodhin, sidomos kur drejton nje klub kaq te rendesishem sa Inter. Mendoni per Juventusin, po fiton prej vitesh dhe prap flitet per ndryshimin e trajnerit. Stefano nuk eshte i shqetesuar per sezonin e ardhshem”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.