Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

900 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Vidic: “Entuziast per Interin. Kishte shume skuadra, por ka vendosur qe…”

Agj. Vidic: “Entuziast per Interin. Kishte shume skuadra, por ka vendosur qe…”
Xhorxh Gellci

“Inter? Eshte nje zgjedhje e bere me entuziazem.” Silvano Martina, agjent i Nemanja Vidic, ka folur ekskluzivisht per mikrofonat e Tuttomercatoweb.com pas zyrtarizimit te transferimit tek Inter duke nisur nga sezoni i ardhshem.

Ka patur kontakte me Manchester United per rinovimin – ka thene agjenti i Kapitenit te Djajve te Kuq, – por lojtari ka vendosur se deshironte te ndryshonte ambjent. Per kete ka vendosur te pajtohet me nje projekt te ri, ate te Interit. Skuadra italiane dhe te huaja mbi te? Kishte shume skuadra, por eshte e kote te flasim tani. Manchester United? Eshte nga me te fortet ne ate ekip, do te vazhdoje te jape kontributin e tij deri ne fund te sezonit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags