Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

632 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjentet e Milito: “Do te kthehet tek Racing Avellaneda, por…”

Agjentet e Milito: “Do te kthehet tek Racing Avellaneda, por…”
Xhorxh Gellci

Diego Milito i ka bere nje premtim Racing Avellaneda dhe do e mbaje. Princi eshte betuar se do e perfundoje karrieren ne Argjentine ne klubin e tij te vjeter dhe keshtu do te beje.

E ka konfirmuar sot stafi i sulmuesit zikalter: “Qe te kthehet tek Racing ne dhjetor eshte e komplikuar. Por ne korrik, kur te kete perfunduar sezoni 2013-2014, mundesite jane shume konkrete. Diego do te jape nje kontribut te rendesishem dhe e di qe duhet te jete ne rregull fizikisht. Nese do te dije te pergjigjet ne planin fizik, do te kthehet tek Racing me siguri” – fjalet e agjenteve te Milito.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags