Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

69 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti Bonaventures: “Per Atalanten nuk eshte ne merkato”

Agjenti Bonaventures: “Per Atalanten nuk eshte ne merkato”
Andi Prifti

Pas debutimit te tij me kombetaren flet agjenti i Giacomo Bonaventures. Giocondo Martorelli flet per te ardhmen e te riut te Atalantes: “Rikujtojme se klubi i Atalantes nuk ka vendosur per ta vene ne merkato, dhe mund te themi se cmimi i tij nuk eshte me i ulet duke pare edhe sezonin fantastik te luajtur nga Giacomo i cili ka luajtur me nje vazhdueshmeri dhe se fundmi ka bere edhe debutimin e tij me kombetaren. Kush eshte i interesuar me pare duhet te flase me klubin zikalter nga Bergamo”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.