Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

569 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Alvarez: “Ricky tek Napoli? Nuk me rezulton keshtu. Me Mazzarrin…”

Agjenti i Alvarez: “Ricky tek Napoli? Nuk me rezulton keshtu. Me Mazzarrin…”
Ardi Deda

Agjenti i Ricky Alvarez, Marcelo Simonian, ka folur ekskluzivisht per Areanapoli.it, rreth zerave, te sjelle nga Corriere dello Sport, per nje perfshirje te klientit te tij ne tratativen midis Inter dhe Napoli per Behrami: “Mua dhe klientit tim nuk na kane ardhur informacione as per Napolin as per ndonje transferim te mundshem ne ndonje vend tjeter. I pakenaqur me Mazzarrin? Nuk do te thoja kete. Per momentin, gjithsesi – nenvizon Simonian – Ricky eshte i perqendruar tek Boterori dhe nuk mendon per merkaton”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.