Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

603 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Bardit: “Te ardhmen e ka tek Interi, por tani eshte Handanovic.”

Agjenti i Bardit: “Te ardhmen e ka tek Interi, por tani eshte Handanovic.”
Inter Club Staff

Vincenzo Rispoli, agjenti i portierit Francesco Bardi, konfirmon se vitin qe vjen djaloshi do te kete akoma nje shans tjeter ne Serie A. Ja cfare ka thene ai ne nje interviste per mediat Italiane: “Francesco eshte nje lojtar qe duhet te konfirmohet ne Serie A, deshironte shpetimin e Livornos por fatkeqsisht nuk ndodhi keshtu”, ka thene Rispoli.

Agjenti ka folur edhe per prespektiven e tij dhe rikthimin e mundshem tek Interi: “Per sezonin e ardhshem ndoshta jo, sepse zikalterit per momentin kane nje portier te madh si puna e Samir Handanovic dhe mendoj se ai do te qendroje kete sezon, por ne te ardhmen sigurisht qe po. E ardhmja e Bardit eshte zikalter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags