Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

752 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Candreva: “Lotito e di se cfare deshiron lojtari”

Agjenti i Candreva: “Lotito e di se cfare deshiron lojtari”
Bujar Berishaj

I intervistuar nga Sky ne Paris, agjenti Federico Pastorello ka folur per Italine por edhe per merkaton sa i perket Interit, ne vecanti per Antonio Candrevan:

“Presidenti e di se cila eshte deshira e Antonios, kartoni i perket Lazios dhe eshte Lotito ai i cili me te drejte vendos cmimin. Po ai, e perseris, e njeh vullnetin e lojtarit, te shohim cfare do te ndodh ne ditet e ardhshme”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.