Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 19, 2021

Scroll to top

Top

942 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Candreva: “Marveshja me Interin? Po punojme. Candreva kerkohet edhe nga…”

Agjenti i Candreva: “Marveshja me Interin? Po punojme. Candreva kerkohet edhe nga…”
Inter Club Staff

Marveshja eshte arritur ndermjet Interit dhe agjentit te Antonio Candreva? Ende jo. 

Kete gje e zbulon Federico Pastorello, agjenti i lojtarit, i cli ka folur ekskluzivisht per mikrofonat e FcInter1908.it per te qartesuar te ardhmen e mesfushorit te Lazios: “Po punojme per te gjetur marveshjen, por deri ne kete moment nuk e kemi gjetur. Koha? Per momentin e pamundur ta thuash, nuk kam ndonje ide. Mbi lojtarin eshte edhe Napoli qe e kerkon fort dhe mendoj se edhe Milani do futet ne gare mesa kam folur.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.