Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

988 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Erkin fiton kohe: “Inter? Asnje firme”

Agjenti i Erkin fiton kohe: “Inter? Asnje firme”
Ardi Deda

I intervistuar nga faqja e ekspertit te merkatos Gianluca Di Marzio, agjenti i Caner Erkin, Altiparmak, konfirmon pjeserisht njoftimet qe e benin tratativen midis Interit dhe klientit te tij pothuajse te mbyllur: “Caner Erkin nuk ka firmosur as me Interin, as me ndonje skuader tjeter”, keto jane fjalet e agjentit qe gjithsesi nuk i mohon kontaktet me drejtuesit zikalter.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags