Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,458 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Guarin: “Ka ndryshuar 4 pozicione per Mazzarrin dhe per Interin. Une besoj qe ata te dy…”

Agjenti i Guarin: “Ka ndryshuar 4 pozicione per Mazzarrin dhe per Interin. Une besoj qe ata te dy…”
Ardi Deda

Agjenti i Fredy Guarin, Marcelo Ferreyra, e ka komentuar keshtu, ne mikrofonat e Sky, qendrimin e kolumbianit ne zikalter, pas perfundimit te tratativave me Valencian dhe Real Madrid: “Guarin ka qene gjithmone ne dispozicion te Mazzarrit, ka luajtur ne 4 pozicione te ndryshme per te ndihmuar skuadren. Une besoj qe duke punuar se bashku dite pas dite mund te shkojne perpara per te miren e Interit”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags