Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,331 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Guarin: “Kemi besim vetem tek Thohir. Drejtuesit nuk na flasin qe prej nje jave. Tani…”

Agjenti i Guarin: “Kemi besim vetem tek Thohir. Drejtuesit nuk na flasin qe prej nje jave. Tani…”
Inter Club Staff

Marcelo Ferreyra, agjenti i Fredy Guarin, azhornon situaten e Kolumbianit per Calciomercato.it: “Kemi nje jave qe nuk flasim me asnje drejtues. As une dhe as Fredy nuk jemi kontaktuar. Duam qe Thohir te ulet ne tavoline me ne dhe te flasim. Kerkojme nga Presidenti qe te flase me te, sepse eshte i vetmi qe mund ti besojme pas asaj qe ndodhi.”

Fjalet e agjentit te Kolumbianit pervec faktit qe jane konfliktuale, jane edhe pjeserisht te pa verteta duke qene se Guarin ka pasur nje ose me shume takime me Ausilion gjate javes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags